495 422 199

Detail článku

LIEBHERR

LIEBHERR

Rozhodněte se pro chladicí a mrazicí výkon od profesionálů.

Ať už pro gastronomii, pekárny, maloobchod potravin, nápoje, hluboce zmražené potraviny nebo zmrzliny.


Kdo chce splnit očekávání svých zákazníků a hostů ohledně čerstvosti akvality, spoléhá na chlazení, které splňuje nejvyšší nároky. Se speciálně vyvinutými profesionálními spotřebiči nabízíme našim komerčním zákazníkům prvotřídní řešení pro náročnou každodenní práci a dobré argumenty k tomu, abyste se rozhodli pro systémového specialistu.

 

Špičkový výkon Liebherr je založen na pěti pilířích:

  • Chladicí výkon a teplotní stabilita 

Vynikající chladicí výkon i při vysokých teplotách okolního vzduchu (až +43 °C): Můžete se spolehnout na vysokou stálost teploty našich profesionálních spotřebičů. Ani časté otevírání dveří nebude pro vaše zboží žádným problémem: Nejmodernější součástky, vysoce účinné a ekologické chladicí prostředky a přesné řízení jsou navzájem sladěny takovým způsobem, aby byla vždy zaručena kvalita a čerstvost produktů, aniž by se snížila hospodárnost spotřebičů.

 

  • Bezpečnost a alarmy

Celá řada bezpečnostních funkcí v našich profesionálních spotřebičích se stará o to, aby byly vaše potraviny vždy správně chlazeny a nedocházelo k poklesům kvality. Různé systémy alarmů například okamžitě upozorní při odchylkách teploty, dveřní zámky chrání před neoprávněným přístupem.

 

  • Hygiena a snadné čištění

Při skladování potravin je nezbytná nekompromisní hygiena. Proto se naše spotřebiče mimořádně snadno čistí. Jsou například vybaveny vnitřní nádobou beze spár, kterou lze snadno a důkladně vytřít. Také čela, přihrádky a nosné rošty jsou vždy navrženy tak, aby se daly snadno čistit.

 

  • Manipulace a výbava

V hektickém pracovním dni musí jít vše pěkně od ruky. Díky promyšleným detailům, inteligentním funkcím a vynikající kvalitě materiálu vám naše profesionální spotřebiče nabízejí maximální uživatelský komfort a usnadňují tak pracovní postupy.

Zpět na výpis článků

Bohaté zkušenosti již od roku 1990

Poradíme s výběrem vhodných zařízení

Realizované projekty si hlídáme od stavebních prací

Při realizaci zakázky projekt zdarma